Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Spoločnosť Sonne s.r.o. pôsobí na realitnom trhu od roku 2005. Poskytovaním kvalitných a profesionálnych služieb našim zákazníkom, založených na osobnom a ľudskom prístupe, sa nám podarilo vybudovať si dobré meno, stále a konkurencie schopné postavenie v oblasti realít.

Našou hlavnou náplňou sú činnosti týkajúce sa predaja a prenájmu bytov, rodinných domov, pozemkov, chát a podnikateľských objektov.

Naše služby zahrňujú aj poskytovanie kompletného právneho servisu pri sprostredkovaní kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a ďalších služieb, čím odbremeníme našich klientov od administratívnych činností a stresových situácií. Každému klientovi sa zaručujeme svojím serióznym a zodpovedným prístupom prevereným v praxi, čoho dôkazom je spokojnosť, dôvera a prosperita našich klientov.

V rámci svojich služieb poskytuje kompletný právny servis.
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,
  • príprava a vyhotovovanie všetkých typov zmlúv a návrhov na vklad do katastra nehnuteľností,
  • zastupovanie klienta pri jednaní so zmluvnými partnermi, katastrom nehnuteľností a inými úradmi,
  • spolupráca pri výbere hypotekárneho úveru a jeho vybavenie