Rodinný dom/ víkendová chalupa - Telkibánya

Rodinný dom/ víkendová chalupa - Telkibánya

28.000,- €

Štát: Maďarsko
Okres: Gönc
Mesto: Telkibánya

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Realitná kancelária Sonne s.r.o. ponúka na predaj.

Ak ste sa rozhodli zadovážiť chalupu s možnosťou aj celoročného bývania v prekrásnej prírode a ak hľadáte nehnuteľnosť bez ruchu civilizácie, len na oddych s turistickými cestičkami a cyklotrasami, tak pokračujte v čítaní.
Chalupa sa nachádza v Maďarsku v obci Telkibánya. Je to veľmi obľúbená turistická oblasť a často vyhľadávaná aj Košičanmi, nakoľko je vzdialená od Košíc len 40 km. Je obľúbená pre svoju reštauráciu, veľmi peknú prírodu a wellnesy.
Celá obec je bezproblémová, je to rekreačná oblasť s krásnymi udržiavanými nehnuteľnosťami.
K chalupe prináleží cca 1.000 m2 rovinatého pozemku v tichej ulici s prístupom z asfaltovej cesty.
Na pozemku je samostatne stojací rodinný dom.
Vstup na pozemok je z JUHU a dvor so záhradou je orientovaný na Západ. Záhrada je lemovaná stromami, čo Vám poskytne žiadané súkromie.
Rodinný dom má obytnú plochu cca 125 m2 a sú v ňom tri izby, kuchyňa, vstupná hala - predsieň, jedáleň, kúpeľňa s WC, špajza a gánok v počte 3.
Voda, kanalizácia, v dvoch izbách plynové gamatky a v jednej izbe kachlovec.
Stavba je síce v pôvodnom stave, avšak nevýhoda môže byť výhodou. Stavba je suchá a staticky nenarušená. Strecha sedlová pokrytá betónovými škridlami.
Múry sú skladbové s vápencovou omietkou o hrúbke 60cm
Rodinný dom je napojený na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, elektriku, kúrenie lokálne plynovými gamatkami, príprava teplej vody elektrickým ohrievačom vody.
Nehnuteľnosť po vymaľovaní sa dá ihneď využívať. Súkromie vlastníkov je zaručené. Susedia využívajú svoju nehnuteľnosť tiež ako víkendové domy.

Cena 9.000.000,- Ft. Cca 28.000,- EUR

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Statusaktívne


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti